Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławskie Azoty zainwestują, żeby nie płacić kar za emisję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2019 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Haha kto jest najwiekszym trucicielem USA ,CHINY I MAJĄ W WE DU.IE całe protokoły z Kioto nie powiem o Ruskich ale tam wolna amerykanka ja mam sie stosowac a oni na to sra.ą gdzie sa odpowiedzalni za 50/60 i mi nie wolno trzymać świni żeby walnąć w łeb .Trzeba chronic ale przypomne samochody elektryczne projekt z lat 1920 / 1960 .ydy czuja kase i ja mam nie pierdzieć bo za dużo haaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę tak właśnie rządzi władza pisowska. Miała być ruina i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli emisję szkodliwych substancji ciągłe wzrastają a my i nasze dzieci tym się trujemy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Jest XXI wiek a tu takie ..... tego nawet nie da się skomentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są tak wielkie szkodliwe zanieczyszczenia, dlaczego zakład nas trujący nie daje systematycznej, dużej corocznej pomocy na puławski szpital? Lepiej dac na lubelski zuzel czy Zamość niż dbać o zdrowie tych którzy są narażani na szkodliwe emisję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak wygląda i ile pieniędzy kopalnia Bogdanka przeznacza na szpital w Łęcznej. Dlaczego u nas tak nie jest, nie było i nie będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na Azoyach dalej rządzi PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na Azoyach dalej rządzi PO
 A to ciekawe, że Bednarz, Homenda, Świdekowa i Zarzycka należą do PO, bo Skwarek to i może tak, ale pewnie się nie przyznał Wrędze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA Puławy zainwestują, a i owszem, ale w Policach i Tarnowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli emisję szkodliwych substancji ciągłe wzrastają a my i nasze dzieci tym się  trujemy ????
 Nic nie wzrasta. Po prostu obowiązujące unijne normy emisyjne praktycznie z roku na rok są coraz niższe i nie ma możliwości technicznej ani ekonomicznej by z dnia na dzień dostosować poziom emisji do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli emisję szkodliwych substancji ciągłe wzrastają a my i nasze dzieci tym się  trujemy ????
Nic nie wzrasta. Po prostu obowiązujące unijne normy emisyjne praktycznie z roku na rok są coraz niższe i nie ma możliwości technicznej ani ekonomicznej by z dnia na dzień dostosować poziom emisji do nich.
 Jeden mądry się odezwał, jakoś syf jaki wypuszczają diesle z wyciętymi filtrami, kopciuchy węglowe i opalane drzewem nie przeszkadzają, niech co niektórzy poczytają trochę idopiero się odzywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że Azoty trują. Ograniczają emisję, ale nadal nie jest to obojętne dla naszego zdrowia. Czy ktokolwiek prowadzi jakieś badania w zakresie zapadalności na choroby układu oddechowego, szczególnie wśród dzieci? Jeśli ktoś coś? Poproszę link. Domagajmy się, by azoty podawały vodziennie komunikaty w zakresie zanieczyszczenia powietrza, domagajmy się, by były pomiary rzetelne podawane do publicznej wiadomości. I jeszcze jedno. Ten nowy blok węglowy. W radiowęźle azotowym stwierdzono, że dzięki tej inwestycji będziemy mieli uzdrowiskowe powietrze. Wierzycie w to? Bzdura. Puławianie, dlaczego tak niewiele was obchodzi, co dzieje się z naszym zdrowiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli emisję szkodliwych substancji ciągłe wzrastają a my i nasze dzieci tym się  trujemy ????
 nie, nie wzrastają, spadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZOTOKSY ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara? Przecież to opłata emisyjna..... Jaka kara? Każde przedsiębiorstwo które emituje np. CO2 do atmosfery płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka sama 'kara' jak za posiadanie telewizora i radia. Każdy kto ma płaci abonament.... tyle w temacie. I przestańcie się pastwić. Takie jest prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azoty trują?Czy Puławy istniały by w takiej scenerii jak dziś?!Popatrzcie na Poniatową!Zamknęli Edę i pozamiatane!Zamknijcie lotnisko w Dęblinie bo hałas i smród nafty!Wtedy i Dęblin będzie można zaliczyć do biednych miast.To samo z Puławami też było by biednie bez Azotów bo wszystko kręci się wokół nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś podjął temat zanieczyszczeń emitowanych przez ZA dają pracę jakim kosztem to widać wieczorami gołym okiem - palą najgorszym sportem miału? gdzie tu turystyczny rozwój regionu może klimatyczne jeszcze pobieramy? W zdrowie ewidentnie powinni inwestować i środowisko bo natura wystawi taki rachunek że zabraknie zysku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie, wieczorem gdy już zapadał zmrok widziałem jak kłęby czarnego dymu leciały raz na Puławy, innym razem na Borysów, Żyrzyn. Do tego stopnia że wyczuwalny był charakterystyczny zapach węglowych spalin. Sytuacja ta powtarzała się zawsze przed zmierzchem. Azoty trują dalej, widziałem to na własne oczy i czułem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...